Mamy 9521 aktualnych szkoleń oraz 5248 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Tydzień E-umiejętności - warsztaty.

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji zaprasza 22 lutego do wzięcia udziału warsztatach Tygodnia e-Umiejętności. Celem uruchomionej kampanii jest zapoznanie małych i średnich przedsiębiorstw, uczniów, studentów oraz młodych ludzi będących specjalistami w obszarze ICT z szeroką gamą dostępnych zawodów w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych.


Europejski Tydzień e-Umiejętności ma na celu pokazanie rosnącego zapotrzebowania na specjalistów posiadających zaawansowane umiejętności w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) przyczyniających się do zwiększania konkurencyjności oraz innowacyjności Europy. Równie ważnym jest upowszechnienie e-umiejętności powszechnych ogółu obywateli. Celem uruchomionej kampanii jest zapoznanie małych i średnich przedsiębiorstw, uczniów, studentów oraz młodych ludzi będących specjalistami w obszarze ICT z szeroką gamą dostępnych zawodów w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Warsztaty będą prowadzone przez uznanych specjalistów w zakresie edukacji i technologii informacyjnych. Przedstawiciele MEN PARP, PW, PTI, KIGEiT pokażą szanse zawodowe i cywilizacyjne związane z procesem globalizacji przemysłu elektronicznego, komunikacji elektronicznej i informatyki (branży ICT). W trakcie warsztatów wykażemy, że program narodowy podnoszenie e-umiejętności to szansa, której nie możemy przegapić.

Więcej informacji na stronie http://kigeit.org.pl/eskills/e_skills2_b.html


Data publikacji: 2010-02-18
Strony: 1

Wypalenie zawodowe - czym jest i jak jemu przeciwdziałać?, Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców, Profesjonalny Trener Zarządzania MATRIK – narzędzia pracy trenera, Nauka dla biznesu , Młodzież kontra Internet - raport z badania.,