Mamy 8504 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Zwycięskie prezentacje

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Ewa Kaszyńska
tel.: 504181312
email: ewa.kaszynska@adept.info.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Zwycięskie prezentacje
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne
Metodyka: Wykłady
Opis: Często wielu z nas musi przedstawiać prezentacje. Prezentacje handlowe lub inne, które mają na celu przekonać innych do naszego projektu. Od tego, jak prezentacja będzie skonstruowana i jak zaprezentowana, zależy często sukces lub porażka. Warto więc wiedzieć, jak powinna wyglądać dobra, przekonująca prezentacja i jak powinniśmy ją przedstawić, żeby wzbudzić zainteresowanie odbiorcy i żeby go przekonać. Warto wiedzieć, co zrobić, żeby nasz odbiorca zapamiętał nas jako profesjonalistów a z naszej prezentacji zapamiętał najważniejsze punkty.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Szkolenie poprowadzi trener, doradca, menadżer. Posiada 20 letnie praktyczne doświadczenie biznesowe oraz ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie consultingu i szkoleń. Karierę zawodową rozpoczął 18 lat temu współtworząc Radio Zet. Przez ponad 5 lat pracował w Biurze Reklamy Radia Zet. Po odejściu z radia piastował stanowisko szefa marketingu na Europę Centralną Telewizji FilmNet, a potem szefa reklamy Era GSM. Następnie został dyrektorem Działu Mediów agencji reklamowej TJ Partner. Z przekształcenia tego działu powstał dom mediowy Impact Media, którego przez 3 lata był Dyrektorem Zarządzającym i Prezesem. Obecnie jest niezależnym trenerem-konsultantem, specjalizującym się w szkoleniach i doradztwie z zakresu reklamy i promocji, rynku mediów, planowania kampanii reklamowych w mediach oraz asertywności, sprzedaży, technik negocjacji, zarządzania sobą w czasie a także z zakresu zarządzania ludźmi i projektami. Szkolenia prowadzone przeze trenera oceniane są zawsze bardzo wysoko (zawsze powyżej 4,5 w skali 1-5). Autor pierwszego w Polsce praktycznego podręcznika planowania mediów pt "Planowanie mediów w kampaniach reklamowych", wydanego w styczniu 2001 nakładem PWE, współautor książki "Marketing Profesjonalny", wydanej nakładem Market Film w roku 1999 oraz „Wiedzy o reklamie” PWN, 2009 oraz autor wielu publikacji w prasie fachowej. Ponadto wykładowca na Studiach Podyplomowych Wydziału Psychologii UW oraz na uczelni Collegium Civitas i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej a także w Wyższej Szkole Promocji i w Szkole Głównej Handlowej. Absolwent szkoły trenerów Grupy Trop – jednej z najlepszych szkół trenerów w Polsce.
Program: Informacja o szkoleniu
Przedstawione szkolenie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.kaszynska@adept.info.pl.

Program szkolenia (do uzgodnienia)
Etap 1 - wykład z techniki prezentacji
W czasie wykładu słuchacze dowiadują się jak powinna być przygotowana profesjonalna prezentacja, zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Dowiadują się również jak należy prowadzić prezentacje w sposób atrakcyjny i przekonujący.
1. Konstrukcja prezentacji
2. Szata graficzna prezentacji
3. Najczęstsze błędy w konstrukcji i wyglądzie prezentacji
4. Przygotowanie sali do prezentacji
5. Krzywa uwagi odbiorcy
6. Metody "kupienia" audytorium
7. Rozbudzacze uwagi
8. Sposób mówienia
9. Jak przekazywać najważniejsze treści
10 Język ciała prezentera
11. Korzystanie z różnych narzędzi prezentacyjnych
12. Podsumowanie prezentacji
13. Obrona prezentacji
14. Najczęstsze błędy w prowadzeniu prezentacji

Etap 2 - warsztaty z tworzenia prezentacji w PowerPoincie
W czasie warsztatów z tworzenia prezentacji w ppt, uczestnicy w praktycznych ćwiczeniach poznają możliwości oprogramowania Powerpoint oraz metody tworzenia dobrych prezentacji przy użyciu tego narzędzia.

Etap 3 - warsztaty z prezentacji
W trakcie warsztatów uczestnicy prezentują przygotowane przez siebie prezentacje z ofertami dla konkretnych Klientów. Tematy prezentacji uzgadnianie są wcześniej z trenerem.
Efektem treningu, poza poznaniem własnych mocnych i słabych stron przez każdego uczestnika jest stworzenie listy zasad przygotowywania i prowadzenia dobrej prezentacji.
 

Poleć szkolenie znajomemu