Mamy 8445 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Coaching

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Bożena Głowacka
tel.: 0 61 843 32 11
email: b.glowacka@perscoll.com.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Coaching
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching
Metodyka: Wykłady
Opis: Coaching to jedna z najefektywniejszych oferowanych metod szkolenia pracowników. Metoda polega szkoleniu na stanowisku pracy "on the job" poprzez uczestnictwo, obserwacje, udzielanie informacji zwrotnej.
Podczas coachingu trener dokonuje oceny stopnia wykonania zadań przez pracownika i na bieżąco udziela rad oraz dostarcza narzędzi zapewniających zwiększenie skuteczności wykonywanych zadań.
Po przeprowadzonym coachingu trener przygotowuje raport dla zarządu.
Metoda ta polecana jest szczególnie dla doskonalenia:
* Szeroko rozumianych umiejętności handlowych,
* Rozwój umiejętności negocjacji,
* Kompetencji menedżerskich,
* Organizacji czasu.

Dzięki zastosowanej formie coaching dociera do indywidualnych potrzeb osoby szkolonej. Pracownicy nie tracą dnia pracy. Coaching może być powtarzany celem sprawdzenia stopnia stosowania zdobytej wiedzy i dalszego rozwoju zawodowego pracownika.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Nasi trenerzy realizujący coachingi posiadają własne bogate doświadczenia praktyczne. Oznacza to że treningi menedżerskie i handlowe prowadzone są przez trenerów posiadających doświadczenie nie tylko w przekazywaniu wiedzy ale również praktyczne doświadczenie na stanowiskach handlowych i menedżerskich.

Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu w pracy z różnymi branżami w różnych kulturach organizacyjnych nasi coachowie posiadają stosowną wiedzę pozwalającą na udzielanie wsparcia i doradzanie przy kreowaniu alternatywnych rozwiązań (co nie oznacza oczywiście dzielenia się poufnymi informacjami pozyskanymi w trakcie współpracy z innymi firmami).
Wielkość grupy: 1
 

Poleć szkolenie znajomemu