Mamy 9337 aktualnych szkoleń oraz 5255 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Biznesmama (darmowy)

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne

Szkolenie zamknięte
e-learning

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Anna Rejdych
tel.: 694 466 634
email: anna.rejdych@goldencoach.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Jakie cechy charakteru powinna posiadać kobieta, aby pogodzić wychowywanie dzieci i prowadzenie małego biznesu?
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne
Metodyka: e-learning
Opis: W tym kursie przekonasz się, że można pogodzić wychowywanie dzieci z prowadzeniem biznesu.

Zobaczysz, że każda mama posiada wszystkie umiejętności jakie są wymagane od managera w dużej firmie.

Przekonasz się jak ważna jest komunikacja w rodzinie - przecież nie wszystko musi być na Twojej głowie.

Jednak przede wszystkim, zanim zaczniesz działać w kierunku własnego biznesu zastanów się nad swoimi wartościami - czego tak naprawdę chcesz, co jest dla Ciebie ważne, czym kierujesz się w życiu. W tym kursie przedstawiono przykładowy model, który powinien być fundamentem w budowaniu Ciebie, jako kobiety oraz biznesmamy.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Joanna Tor-Gazda

Projektantka, coach stylu, menadżerka i biznesmama. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Krakowską Szkołę Projektowania Ubioru. Jako projektantka zadebiutowała pokazami w Polsce i w Londynie. Od 6 lat doradza kobietom jak odkrywać ich własny styl. Jej pasją jest praca indywidualna, a także prowadzenie warsztatów i szkoleń z dziedziny stylu i zasad ubierania się.

Uwielbia ludzi i rozwój osobisty, dlatego stworzyła markę dostrajanie.pl, która pozwala jej na połączenie wszystkich pasji. Pracuje z kobietami w różnym wieku i na różnych etapach życia.

Prowadziła warsztaty dla dzieci, podczas których dziewczynki uczą się,jak tworzyć własne dodatki od opasek do włosów, broszek, po korale i bransoletki, a także torebki. Zachęca do przetwarzania zniszczonych ubrań, resztek materiałów, papieru, guzików, starych korali w nowe gotowe do noszenia akcesoria.

Jej mottem zawodowym jest: "Kupuj mniej, wyglądaj lepiej” oraz “Moda przemija a styl pozostaje”.
Program: 1. Mama a manager. - Jaka jest różnica między zwykłym dniem mamy, a managera w dużej firmie?

2. Komunikacja w rodzinie. - Odnosisz wrażenie, że wszystko musisz robić sama? Opieka nad dziećmi, dbanie o dom, praca zawodowa/władny biznes - tak dużo obowiązków przytłacza. Pytanie, czy wszystko co robimy musi być przez Ciebie wykonane, czy po prostu brak komunikacji w rodzinie powoduje, że wszystko spada na Twoją głowę.

Link do kursu: http://goldencoach.pl/biznesmama,1.dhtml

3. Model oparty na wartościach. - Model, który może pomóc Ci w budowaniu siebie - jako mamy, kobiety, przedsiębiorcy, człowieka. Być może idealnie będzie pasował do Twojej osoby, jednak potraktuj go jako przykład, by stworzyć swój model.

4. Realizuj się. - Szukaj, eksperymentuj, działaj.. Każde doświadczenie, niezależnie czy będzie sukcesem, czy porażką, kształtuje Twój charakter i zbliża Cię do upragnionego celu. Dbaj o równowagę, uwierz w siebie i żyj świadomie!
 

Poleć szkolenie znajomemu