Mamy 8521 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Bezpłatne szkolenia na Politechnice Krakowskiej

Politechnika Krakowska już kolejny raz postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom rynku. Realizowany na Wydziale Inżynierii Lądowej od 2009 roku projekt pn. „Rozwój potencjału dydaktycznego Politechniki Krakowskiej w zakresie nowoczesnego budownictwa” współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt oferuje szkolenia oraz studia w zakresie tematycznym, który niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością. Mimo kryzysu ekonomicznego, który dotyka coraz więcej sfer na rynku pracy, zajęcia proponowane przez Politechnikę Krakowską ciągle dają szanse na zwiększenie swojej wiedzy i umiejętności praktycznych w ramach budownictwa, inwestycji, zarządzania czy zagadnień komputerowych. Co istotne, Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w organizowanych przez siebie zajęciach nie tylko inżynierów budownictwa ale również osoby z innych branż. Oferta dydaktyczna będzie interesująca także dla architektów, informatyków oraz osób zajmujących się zarządzaniem czy finansami. Szkolenia są przeznaczone także dla osób, które miały styczność z tematem i chcą uzupełnić swoją wiedzę, ale również dla osób, które dzięki udziale w zajęciach chcą nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Jednocześnie, zajęcia nie są przeznaczone wyłącznie dla pracowników firm, zapraszane są również osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo.

W związku ze współfinansowaniem projektu ze środków Unii Europejskiej zajęcia są dla wszystkich uczestników nieodpłatne. Dotyczy to zarówno szkoleń, jak i studiów prowadzonych w języku angielskim na I i II stopniu budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Zasady rekrutacji – w celu zapisania się na listy kandydatów na szkolenia zapraszamy na stronę internetową Projektu www.szko-bud.pk.edu.pl. Można na niej znaleźć opis Projektu oraz karty programowe wszystkich zajęć. Dzięki nim dowiecie się Państwo do kogo skierowane są dane zajęcia, jaka tematyka będzie na nich poruszana oraz jaka jest przewidywana ilość godzin dydaktycznych. Rejestracja na listę kandydatów odbywa się poprzez zarejestrowanie na stronie oraz uzupełnienie formularza rejestracyjnego dotyczącego wybranych zajęć. Po dokonaniu rejestracji kandydat czeka na kontakt ze strony Biura Projektów Europejskich– informację o przyjęciu, bądź nie, na listę uczestników zajęć.
Odbyte szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu sygnowanego przez Politechnikę Krakowską, w którym zawarta jest karta programowa zajęć.


Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy szko-bud@pk.edu.pl
Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Zator
Biuro Projektów Europejskich Politechniki Krakowskiej


Data publikacji: 2013-01-28
Strony: 1

Mimo ułatwień firmy nie szkolą pracowników, Handel w internecie – wskazówki dla początkujących, "Postaw na rozwój" - bezpłatny projekt unijny., Sedno edukacji leży w treści nauczania , Nowe media w oświacie ,