Mamy 9357 aktualnych szkoleń oraz 5256 firm szkoleniowych. Dziś dodano 1 szkoleń.

Szkolenie: ASERTYWNOŚĆ MENADŻERA

Kategoria: ZARZĄDZANIE / Inne

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Krzysztof Manthey
tel.: 697708499
email: manthey@manthey.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Zarządzanie bez przemocy
Kategoria: ZARZĄDZANIE / Inne
Metodyka: Case studies
Symulacje i gry
Ćwiczenia
Opis: Wiele modeli i teorii zarządzania w codziennej praktyce rozbija się o komunikacyjne niuanse. Jak wyrażać oczekiwania, stawiać granice, wydawać polecenia, udzielać feedbacku i korygować postawy wprost i bez lęku? Jak robić to w zgodzie z sobą i ze świadomością celów?
To pytania, na które odpowiada warsztat ASERTYWNOŚĆ MENADŻERA, CZYLI ZARZĄDZANIE BEZ PRZEMOCY
Poziom zaawansowania : zaawansowany
Trenerzy: KRZYSZTOF MANTHEY
Doświadczonym praktyk zarządzania i pracy z klientem. Skoncentrowany na zrozumieniu i rozwiązaniach racjonalista, humanista i pragmatyk.

Jako trener biznesu, doświadczony coach i doradca od 2004 roku wspiera biznes w skali mikro i w skali mega – od małych rodzinnych firm po międzynarodowe korporacje. Pracuje między innymi z branżą paliwową i logistyczną, bankami i firmami ubezpieczeniowymi, organizacjami opieki zdrowotnej, przedsiębiorstwami świadczącymi usługi dla biznesu i dla klientów indywidualnych, firmami zaawansowanych technologii, producentami i dystrybutorami żywności.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kompetencjami menadżerskimi i przywódczymi, takimi jak zarządzanie zmianą, zarządzanie konfliktem, motywacja i motywowanie, etyka w pracy menadżera, budowanie i rozwój zespołu.
Swoje zawodowe i intelektualne pasje realizuje także w następujących obszarach: komunikacja, perswazja i wywieranie wpływu, asertywność, negocjacje, wystąpienia publiczne i prezentacje, budowanie i rozwój relacji w biznesie. Realizuje również programy rozwoju osobistego i profesjonalnego, innowacyjnego myślenia i działania, higieny pracy menedżerskiej.
Prowadzi zajęcia w programach Executive Doctor of Bussiness Administration i Executive Master of Bussiness Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest wykładowcą Family Business Academy przy Politechnice Warszawskiej – Szkole Biznesu. Pracuje ze studentami w Collegium Civitas. Jako trener certyfikowany przez Radę Europy (Council of Europe) realizuje zajęcia dla liderów samorządów lokalnych w ramach programu „Leadership Academy for Good Local Governance”.
Od kilku lat wspieram swoich Klientów także poprzez Business / Executive Coaching (z elementami Life Coaching).
Pracuje na ścieżce: wiedza -> umiejętności -> postawy.
Szkoli, rozwija, inspiruje, towarzyszy w zmianie. I robi to z pasją od kilkunastu lat.
Więcej na www.manthey.pl
Wielkość grupy: 16
Program: Kluczowe treści:

- elementy Inteligencji Emocjonalnej (autoprezentacja, samoregulacja)
- komunikacja interpersonalna
- techniki komunikacji asertywnej w praktyce zarządzania: delegowanie, wymaganie, udzielanie informacji zwrotnej, formułowanie wymagań i stawianie granic, wyciąganie konsekwencji
- asertywność w sytuacjach szczególnych: komunikowanie zmiany i zwolnienia pracownicze
- opcjonalnie: trening zachowań z rejestrację audiowizualną i analizą nagrań
Wymagania: Koncepcje szkoleń, warsztatów i treningów przeczonych dla grup zamkniętych powstają po analizie wymagań i potrzeb Klientów, na co składają się przede wszystkim:
- jednoznacznie zdefiniowane cele rozwojowe i biznesowe
- specyficzne oczekiwania Klientów
- charakterystyka, oczekiwania i możliwości uczestników
- kontekst kulturowy organizacji i grupy
Świadczenia dodatkowe: Pogłębione badanie potrzeb, ewaluacja na poziomie reakcji, raport i rekomendacje dlaszego rozwoju
 

Poleć szkolenie znajomemu